РЕЖИМ РОБОТИ Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 80 Харківської міської ради Харківської області на 2019/2020 навчальний рік

ОРІЄНТОВНА СТРУКТУРА 2019/2020 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

І семестр – з 2 вересня по 27 (28) грудня 2019 року,

ІІ семестр - з 13 січня по 29 (30) травня 2020 року.

Терміни канікул:

осінні - 28.10. - 03.11.2019;

зимові - 28.12.2019 - 12.01.2020;

весняні - 06.04. - 12.04.2020.

Успіх навчально-виховної роботи у значною мірою залежить не лише від використання в ній тих чи інших методів, але й від організаційних форм цієї роботи. У свою чергу, ці форми визначаються метою і завданнями навчання, кількістю учнів, характерними особливостями окремих навчальних предметів, місцем і часом навчання учнів, забезпеченістю школи навчальними посібниками тощо.

Головна мета школи:

Задоволення потреби суспільства у формуванні компетентної особистості випускника, готового до самореалізації в різних сферах життєдіяльності в сучасних умовах на основі:

• забезпечення і зміцнення здоров’я учасників навчального процесу;
  • формування системи моральних якостей особистості учнів, що ґрунтується на загальнолюдських моральних та національних цінностях;
  • створення умов для отримання середньої освіти на рівні державних стандартів, що надає можливість отримання вищої освіти за обраним профілем навчання;
  • здійснення науково – практичної підготовки талановитої молоді і зберігання на цій основі інтелектуального, творчого, культурного потенціалу держави;
  • розвиток здібностей, обдарованості, творчого мислення, потреби і вміння самовдосконалюватися;
  • реалізація індивідуальних творчих потреб, забезпечення умов для оволодіння практичними уміннями і навичками наукової, дослідно – експериментальної роботи.

/Files/images/risunok1-15.png

Кiлькiсть переглядiв: 1939