/Files/images/korisn_malyunki/Fotolia_32060967_S.jpg

Шановні вчителі, учні та батьки!

У житті людини бувають такі критичні моменти, коли ускладнюються відносини з навколишніми людьми, загострюються внутрішні переживання, виникають страхи, образи, роздратованість, нервові зриви, депресії. Найчастіше самостійно впоратися з важким тягарем не вдається. В такій ситуації допомога спеціаліста може виявитися незамінною. Тому створенітелефони довіри,на яких працюють спеціалісти психологи, які вислухають, підтримають та допоможуть компетентною порадою.
Доводимо до Вашого відома, що в області працюєХарківська обласна центральна психолого-медико-педагогічна консультація (ХОЦ ПМПК). Діяльність ХОЦ ПМПК спрямована на виявлення, облік, діагностичне обстеження дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку віком до 18 років, направлення їх до спеціальних дошкільних та загальноосвітніх навчальних, лікувальних закладів відповідного типу. Також спеціалісти ХОЦ ПМПК консультують батьків (або осіб, що їх замінюють), педагогів, медичних працівників з питань навчання, виховання, соціальної адаптації та інтеграції у суспільне життя дітей з відхиленнями в психофізичному розвитку.
В Україні існує новавсеукраїнська «гаряча лінія»- для дітей та про дітей. Лінію відкрили у Міжнародному жіночому правозахисному центрі «Ла Страда-Україна». Батьки, вчителі та вихователі мають змогу оперативно отримати індивідуальну консультацію стосовно порушень прав дітей. Основні теми, з яких консультують на Національній дитячій «гарячій лінії», - насильство над дітьми та жорстоке поводження з ними у сім’ї та з боку оточення, психологічні проблеми, негаразди у стосунках з дорослими та однолітками, майнові права дітей, питання встановлення опіки, а також булінг і безпека в Інтернеті.

Національна "гаряча лінія" з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації - 0 800 500 335 (зі стаціонарних телефонів) або 386 (з мобільного)

/Files/images/korisn_malyunki/402fbb4db338453102e3f3d64385cf9f.png

Зі списком інших телефонів довіри можете ознайомитись за посиланням: